Volkswagen Atlas Cross Sport GT me mbi 300 kuaj/fuqi

Volkswagen ka prezantuar një version ekstrem të modelit të tij SUV për tregun amerikan. VW Atlas Cross Sport debutoi...

Kaosi në Gjermani: Radarë në rrugë po shkatërrohen me ‘qëllim’, dëmi arrin në miliona...

Në Hamburg, që nga 3 korriku, një ose më shumë njerëz kishin dëmtuar njëmbëdhjetë nga gjithsej dymbëdhjetë radarë të instaluar

Çfarë nëse raketa në të cilën do të gjendet edhe Jeff Bezos dështon gjatë...

Kur Jeff Bezos do të fluturojë për në hapësirë, ai do të marrë një rrezik të madh. New Shepard...

WhatsApp do të fshijë llogarinë tuaj nëse i keni këto aplikacione

WhatsApp lëshoi ​​një deklaratë duke paralajmëruar përdoruesit se llogaritë e tyre do të fshihen nëse kanë aplikacione të caktuara të instaluara në...

Reagon Facebook pas deklaratës së Biden, ku tha se mediet sociale ‘po vrasin njerëz’...

Kompania Facebook ka reaguar ndaj presidentit amerikan Joe Biden, i cili tha se faqja e medieve sociale është përgjegjëse për personat që...

Një ‘shfaqje e shkëlqyeshme’: Kështu u vlerësua gara ndërmjet Rimac Nevera kundër Porsche Taycan...

Rimac Nevera nuk ndalet dhe kjo makinë është bërë një standard i ri në botën e automobilave. Kjo dëshmohet...

Vetura suedeze arrin shpejtësi prej 531 km/h, kushton 3.38 milionë euro

Në formën e një prototipi, në 2018 në Motor Show në Gjenevë, ajo është emëruar sipas babait të themeluesit të kompanisë suedeze...

Garë mes Nevera, BMW M5 dhe Porsche – shikoni se kush fitoi

Mat Watson nga kanali i YouTube Carwow, ka publikuar një video tjetër në të cilën ai teston super veturat.

Xiaomi do të ketë një kamerë selfie plotësisht të padukshme poshtë ekranit

Xiaomi ka kohë që po punon në kamera të vendosura poshtë ekranit, por ende nuk ka smartphone në treg që i përdor...

FIFA 22, Kylian Mbappe sërish në kopertinën e videolojës së re

FIFA 22 së shpejti do të vjen në treg, por tashmë dihet që kopertina e lojës së re të futbollit do të...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news