Ky është një karvan që do të ‘trondisë’ Evropën

Pas lëkundjes së tregut në Amerikë deri në thelb, prodhuesi ekskluziv ka një trajtim për Evropën. Genesis vazhdon të...

Ringjallet Abarth 1000 SP: Ka 240 kuaj/fuqi dhe motor të Alfa Romeos

Inxhinierët e Alfa Romeos i dhanë lavdinë veturës legjendare të vitit 1960 Abarth 1000 SP. Dizajn retro, ky koncept i lehtë me...

Rrjedhin informacione të reja për smartphonen e ri të Google

Informacioni nga Google u zbulua përsëri – këtë herë në lidhje me smartphonen e ri Pixel. Deri më tani,...

Padi kundër Samsung – xhami mbrojtës thyhet vetvetiu

Përdoruesit e telefonit Samsung paditën kompaninë e Koresë së Jugut. Klientët po padisin Samsung për një defekt në modelin...

Skoda e Seati kanë frikë nga humbja e ndikimit në Grupin VW

Markat Skoda dhe Seat kanë frikë se do të humbasin ndikimin sepse shefi ekzekutiv i Grupit Volkswagen, Herbert Diess, planifikon të largohet...

Vetura më e shtrenjtë e Tesla është zbukuruar me ari, do të kushtojë 299,999...

Tesla Motors ofron vetura elektrike për buxhetin e të gjithëve dhe tani është shfaqur një copë e shtrenjtë e zbukuruar me ari.

Audi shpërblen punonjësit e fabrikës në Hungari me bonuse prej 1.000 eurove

Punonjësit e fabrikës së Audi në Xhera të Hungarisë, janë shpërblyer me bonuse për shkak të punës së “jashtëzakonshme” gjatë pandemisë së...

Kompania Cisco thotë se mungesa e çipave kompjuterike pritet të zgjasë gjashtë muaj

Shefi i gjigantit të rrjeteve, Cisco, Chuck Robbins, ka thënë se mungesa e çipave kompjuterikë pritet të zgjasë për pjesën më të...

Punëtorët e kompanisë Apple së shpejti do të mund të vaksinohen në vendet e...

Punëtorët e kompanisë Apple, së shpejti mund të mos kenë nevojë të udhëtojnë shumë larg për t’u vaksinuar kundër COVID-19.

Me makinat elektrike, pronarët do të kursejnë 1000 dollarë në vit – mund të...

Sipas “2035 Report 2.0”, elektrifikimi i transportit mund të kursejë familjet me 1000 dollarë çdo vit gjatë 30 viteve të ardhshme dhe...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news