Njihuni me BMW M5 2021: 130,000 euro për 617 kuajfuqi

Pas fotove që rrjedhen një ditë më parë, BMW edhe zyrtarisht ka zbuluar modelin M5 2021. Duke bërë jehonë...

Gjermanët kryen një studim, këto janë makinat që prishen më shpesh në rrugë

Vitin e kaluar, Klubi gjerman i automobilave (ADAC) kreu 3.7 milionë ndërhyrje për ndihmë në rrugë, duke krijuar një nga bazat e...

Android 11 mundëson xhirimin e videove me kapacitet deri në 4 GB

Nëse keni telefon me sistemin operativ Android dhe xhironi shumë video, atëherë me shumë gjasë keni vërejtur se ka një kufizim të...

Përditësimi i ri i Windows 10 paralizon printerët

Printerë nga prodhues të ndryshëm janë prekur, përfshirë HP, Canon dhe Brother. Microsoft ka lëshuar 2 azhurnime të sigurisë...

Dueli i fuqishëm ndërmjet Audi RS6 dhe Lamborghini Urus

Ky ishte një duel i fuqishëm ndërmjet Audi dhe Lamborghini SUV. Kjo ishte një garë mjaft interesante ndërmjet një...

Fotot e reja tregojnë ndryshimin e madh që do të ketë iPhone 12

Fotografitë e mëposhtme tregojnë ndryshimin e madh që pritet të ketë iPhone 12. Skajet e telefonit duket se nuk...

Astronautët midis vdekjes dhe lavdisë

Ishte qershori i 1984-s. Specialisti i misioneve hapësinore, Mike Mullane, ishte i shtrirë në krevatin e tij në kabinën e anijes kozmike...

Video e re tregon se iPhone 13 mund të ketë një ekran rrëshqitës

Ndërsa lajmet për Apple iPhone 13 tashmë kanë filluar, nuk ka ende një ide të saktë se si do të duket iPhone...

Motoçikleta nga Bosch njofton automatikisht shërbimet e urgjencës kur ndodh një aksident

Bosch ka nisur një sistem të ri të thirrjeve të emergjencës, i cili automatikisht mund të kërkojë ndihmë kur ndodh aksidenti.

Google largon aplikacionin që i largonte softuerët kinezë

Google ka hequr aplikacionin për Android që ka ndihmuar njerëzit të fshinin aplikacionet e krijuara në Kinë, shkruan BBC.

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news