Bulliqi: Do t’i ndajmë 2 mijë euro për familjen e Arlind Veselit

Kryetari i Komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi, ka thënë se si Komunë do t’i ndajnë 2 mijë euro për familjen Veseli, e cila ka...

Gold Ag: Duke ardhur në Podujevë, mora një telefonatë – kaq para dhuroi një...

Këngëtari Arian Agushi, i njohur si GOLD AG, ka performuar sot në koncertin humanitar që po mbahet në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, raporton...

Naim Abazi: Zemërgjerësia ka qenë gjithmonë veti e Llapit dhe Gollakut

Këngëtari i njohur, Naim Abazi, ka marrë pjesë sot në koncertin humanitar që po mbahet në Podujevë, raporton Llapi.info. Pak para se të nis të...

Gjithçka gati – Pas pak do të nis koncerti humanitar në Podujevë

Për pak minuta pritet të nis koncerti i madh humanitar në Podujevë, raporton Llapi.info. Tashmë janë kryer edhe përgatitjet e fundit, ku në këtë koncert...

Sulmohet polici i Njësisë Speciale në Prishtinë, rrëzohet përtokë nga një 35-vjeçar që u...

Jo rrallëherë zyrtarët policorë sulmohen dhe pengohen gjatë kryerjes së detyrës zyrtare nga të dyshuar që shpeshherë i rezistojnë arrestimit, përmes sulmeve e kërcënimeve...

Ekrem Hyseni i dhuron 333 bileta për koncertin e nesërm në Podujevë, ku paratë...

Nesër, në Podujevë, do të organizohet një koncert me 17 këngëtarë, me qëllim të mbledhjes së parave për shërimin e llapjanit Arlind Veseli, raporton...

Shënohet Dita Botërore e Bletës në Podujevë, Bulliqi: Këtë vit me shoqëri bletësh do...

Komuna e Podujevës në bashkëpunim me Shoqatën e Bletarëve “Llapi” kanë shënuar 20 majin – Ditën Botërore të Bletës me një manifestim me bletarë...

LDK në Podujevë: Nuk do të ndalemi, kemi ngritur kallëzime penale – të jep...

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK), dega në Podujevë, ka bërë të ditur se ka ngritur kallëzim penal ndaj drejtorisë së Arsimit në këtë Komunë,...

Podujevë: Avni Fetahu thotë se asamblisti i LDK-së nuk u ndal, tregon se çka...

Drejtori i Arsimit në Podujevë, Avni Fetahu, thotë se asamblisti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ekrem Rrahmani, nuk u mjaftua me hedhjen e ujit...

Nesër mbahet koncert i madh në Podujevë në ndihmë të Arlindit, këndojnë këta 17...

Një koncert me këngëtarë të njohur të estradës do të mbahet nesër në stadiumin e qytetit “Zahir Pajaziti”, raporton Llapi.info. Në këtë koncert do të...