Messi në dyshim për përballjen ndaj Interit

Lionel Messi është dyshim të madh për t’u paraqitur në përplasjen e Ligës së Kampionëve ndaj Interit, pasi Barcelona konfirmoi një tjetër...

UEFA paralajmëron spektakël në ndeshjen Kosovë – Mali i Zi

Kosova do të jetë nikoqir i Malit të Zi në ndeshjen që zhvillohet sonte në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në kuadër të kualifikimeve...

Mërgata i prin marshimit “dardan” drejt Evropianit

Pesë vjet ka punuar ish-seleksionuesi Albert Bunjaki për ta bindur Valon Berishën që të bashkohet me Përfaqësuesen e Kosovës në futboll.

Lojtarët e Kosovës nisen për në stadium, atmosferë fantastike nga Dardanët para hotelit

Dardanët tashmë janë mbledhur para hotelit ku po qëndron Kosova në Plzen. Përfaqësuesja jonë do të përballet në kuadër...

Kloppi përjashton mundësinë e largimit të Shaqirit, thotë se është i rëndësishëm

Xherdan Shaqiri do të jetë lojtar shumë i rëndësishëm për Liverpoolin sapo të rikthejë formën e tij fizike, ka deklaruar trajneri i...

Muriqi shënon në fitoren e madhe të Fenerbahçes

Tjetër ndeshje, tjetër gol për Muriqin në Superligën e Turqisë Fenerbahçe e ka mposhtur 3-1 Beshiktashin në kuadër të...

Liverpooli nuk dëshiron rikthimin e Coutinhos, i hap rrugë Barcelonës

Liverpooli nuk kanë për qëllim të rikthejnë Philippe Coutinhon prapë në klub, pohon gazeta spanjolle El Desmarque. Kjo gazetë...

Eriksen dhe Ibrahimovic pritet të startojnë sonte në derbin Inter-Milan

Christian Eriksen dhe Zlatan Ibrahimovic, dy blerjet e bujshme të klubeve të Milanos gjatë afatit kalimtar të janarit, pritet të luajnë titullarë...

Dimri më i keq në karrierë të Messit, shumë ndeshje pa gol

Lionel Messi tani ka kaluar katër ndeshje të ligës pa gol. Që nga shënimi kundër Granadas në ndeshjen e parë me trajnerin...

Presidenti Steven Zhang: Interi nuk do të shesë yjet, por do t’i mbledhë më...

Presidenti i Interit, Steven Zhang, ka ambicie për të afruar talentet më të mirë nga e gjithë bota në mënyrë që të...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news