Rizoto e mrekullueshme me kërpudha është ushqim ideal për vapën verore

Verës gjithsesi pëlqehet ushqimi i lehtë, ndërsa ky është pikërisht një ndër ushqimet e tilla Përbërësit:

Sallatë ruse pa majonezë dhe proshutë: Shtojca më e shëndetshme për drekë solemne!

Në vend të majonezës përdoret jogurti, i cili jep shije të përsosur, freskuese. Përbërësit: ▪ 200...

Speca të mbushur që ende nuk i keni provuar: Drekë e shpejtë që do...

Kjo është një recetë e shëndetshme e që mund të përgatitet lehtësisht nga kushdo Përbërësit: – 1 kg mish të bluar të përzier, – 10 speca të...

Mantia me djathë dhe spec djegës

Racion i përsosur për adhuruesit e kafshatës së mirë Ju mjafton ta përgatisni sipas recetës më poshtë dhe shija...

Kuleç me hudhër dhe vaj ulliri: Pjekurina të cilat do t’i adhurojnë të gjithë

Ne ju sugjerojmë të ndani pak minuta për të shijuar më të mirën… Përbërësit: – 200...

Pite me mish të bluar dhe djathë të grirë

Hidhjani një sy recetës më poshtë dhe gatuajeni, pse jo? Me shije! Përbërësit: – 2 vezë; –...

Speca të mbushur me fasule

Specat e mbushur janë ëndrra e çdokujt. Mund të mbushen me llojshmëri kombinimesh, madje edhe me fasule. Nevojiten: – 250 g fasule, – një qepë, – një thelb...

Lakror misri me hithra

Një recetë e vjetër e shëndetshme që do ta pëlqejnë të gjithë Nevojiten: – 3 vezë, –...

Speca të mbushur: Racion i shëndetshëm për gjithë familjen!

Deri në pikën e fundit e shijshme! Përbërësit: – 10 speca; – 200 g oriz të...

Mishi i pulës me spinaq i bërë në role

Recetë mjaft e shijshme për një drekë të këndshme me familjen Përbërësit: – 1.400 g fileta...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news