KEDS vazhdon me reduktime, këto vende mbesin pa rrymë në Podujevë

KEDS-i përmes një komunikate ka bërë të ditur vendet që do të mbesin pa rrymë ditëve në vijim në Podujevë, njofton Llapi.info Sipas tyre: Më...

Jashari: Gjysmë milioni euro na kushtoi vendimi i LDK-së, vetëm për qefin e Agim...

Shkruan Shemsi Jashari: Është e rëndësishme për qytetarin llapjan ta kuptoj se, për ti plotësuar qefin e një...

Avancimi dhe pengesat e mendimit kritik

Shkruan: Arbër Ymeri Mendini kritik nënkupton vlerësim sistematik apo formulim i opinioneve a pohimeve të bazuara në kritere racionale....

Kujt po i pengon suksesi i KF Llapi?

Shkruan Shemsi Jashari: Sot ndodhi një ngjarje aspak e mirë për futbollin Kosovar, e sidomos për klubin llapjan "KF Llapi". Se në Kosovë shitet e...

‘Tani ose kurrë, LDK-ja e ka shansin të shkëlqej ashtu si ishte’

Shkruan Ramazan Bekteshi: LDK-ja, shpresë apo iluzion Kanë mbetur edhe pak ditë,...

Gjendja e sigurisë në Podujevë vlerësohet e qetë

Këshilli Komunal për Siguri në Bashkësi i Komunës së Podujevës ka mbajtur mbledhjen e rregullt në të cilën ka analizuar gjendjen e sigurisë në...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news