Tjetër aksident në magjistralen Prishtinë – Podujevë (Foto)

Një tjetër aksident trafiku ka ndodhur mbrëmjen e sotme në magjistralen Prishtinë-Podujevë, konkretisht në Vranjevc, raporton Llapi.info Dëshmitarë të rastit kanë dërguar fotografi nga ky...

77 raste të reja me koronavirus në Kosovë, 7 nga Podujeva

77 raste të reja me koronavirus janë konfirmuar sot në Kosovë, pas 437 testimeve të bëra nga IKSHPK-ja me mostra të marra...

Aksident në Penuhë të Podujevës (Video)

Rreth orës 19:00 në fshatin Penuhë të Podujevës ka ndodhur një aksident trafiku. Si pasojë e këtij aksidenti që ishin të përfshira dy vetura, disa...

Potera: Kandidatët për kryetarë të Podujevës dhe ai që është tani, shkak që kemi...

Anëtari i LVV në Podujevë Ajet Potera përmes një postimi në Facebook ka thënë se kandidatët për kryetarë të Podujevës nga partitë tjera dhe...

Podujevë: Ish-luftëtari i UÇK-së, Skender Zhitia ftohet nga Gjykata Speciale

Ish-luftëtari i UÇK-së nga Llapi, Skender Zhitia, sot ka marrë ftesë nga Gjykata Speciale. Këtë e ka bërë të ditur kryetari i...

Asfaltohen rrugët e disa lagjeve të fshatit Letanc të Podujevës

Janë asfaltuar rrugët e disa lagjeve të fshatit Letanc të Podujevës. Rrugët e asfaltuara janë në lagjet “Blakçori”, “Vëllezërit Blakçori”, “Zebica”, “Plakolli”, “Ilazi”, “Berati” dhe...

Llapi zbukurohet për 28 Nëntor, rreth 300 flamuj kombëtarë vendosen në rrugën që të...

Pak ditë para festës së 28 Nëntorit, një grup i vullnetarëve kanë vendosur flamuj kombëtarë shqiptarë në Podujevë, njofton Llapi.info.

Reagon Ajet Potera në lidhje me lajmet e rrejshme

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Podujevës, Ajet Potera, ka reaguar në lidhje me lajmet e rrejshme që janë shpërndare kohët e fundit. Lëvizja...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë (Video)

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë-Podujevë, përkatësisht në fshatin Besi, raporton Llapi.info Në këtë...

Digjet një stallë me ushqim bagëtish në Ballovc

Një stallë me ushqim bagëtish në rrethana të pa njohura është kapluar nga zjarri në mëngjesit e ditës së djeshme në fshatin Ballovc, njofton...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news