E konfirmon Guardiola, Aguero në dyshim për Liverpoolin

Aguero nuk pritet të startojë kundër Liverpoolit të mërkurën mbrëma në “Anfield”. Manchester City pritet ta nisë ndeshjen kundër Liverpoolit në Ligën e Kampionëve pa...

Buffon: Real Madridi nuk është i pamposhtur në Evropë

Giggi Buffon thotë se Real Madridi nuk është i pamposhtur dhe beson se Juventusi ka gjasa të mira për të kaluar në gjysmëfinale. “A është...

“Neymari do t’i bashkohet Real Madridit…!”

Umtiti beson se Neymari do t’i bashkohet Realit nëse veç braziliani dëshiron dhe se nuk do të ndikohet nga thashethemet se do të shihej...

“Për t’u krahasuar me Maradonën, Messi duhet të fitojë Kupën e Botës”

Carlos Bilardo, trajneri kampion bote me Argjentinën në “Meksikë 1986”, tha se Lionel Messi është lojtari më i mirë në botë, por i duhet...

Zidane nuk e lë asnjë lojtarë në shtëpi, i fton të gjithë për Juventusin

Reali tashmë është nisur për Itali, ku do të përballet me Juventusin në Champions League. Zinedine ZIdane ka ftuar të gjithë lojtarët për këtë ndeshje...

Busquets ka gjasa të vogla të paraqitet kundër Romës

Sergio Busquets pritet që të humb dy takimet e radhës në La Liga dhe Ligë të Kampionëve. Mesfushori spanjoll ka pësuar një lëndim javë më...

Hassi zbulon se ka refuzuar oferta nga Kina, Turqia dhe Anglia

Besnik Hasi vazhdon të mbetet një trajner i papunë dhe në pritje të ofertave. Por trajneri nga Kosova ka bërë karrierë të pasur në Belgjikë...

Joshua: Parker është i shkathët dhe i shpejtë, por mund ta kontrolloj atë

Anthony Joshua tha se po bën histori me çdo fitore para takimit të shumëpritur kundër Joseph Parkerit. Kampion bote në WBA dhe IBF do të...

Ndërron jetë automobilisti prizrenas Afrim Spahiu

Sonte rreth orës 19:00 ka ndërruar jetë automobilisti nga Prizreni, Afrim Spahiu, bën të ditur përmes një komunikate për media FASK-ja. “Afrimi ka vdekur në...

Salihi vazhdon me gola në Austri

Hamdi Salihi ka vazhduar të shënoj në futbollin austriak. Sulmuesi shqiptar e ka nisur si gjithmonë ndeshjen si titullar për skuadrën e tij Neustadt. Skuadra e...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news