Bailly: Kritikat e Neville po dëmtojnë lojtarët e Unitedit

Mbrojtësi i Manchester United, Eric Bailly, ka goditur Gary Nevillen, duke thënë se ai vazhdimisht me kritikat e tij të ashpra po dëmton lojtarët...

Kosova kthen në festë ndeshjen kushtuar legjendës Vokrri

Në minutën e nëntë të ndeshjes të gjithë shikuesit në stadium ngritën lart letrat me numrin nëntë në to. Kështu ata po nderonin legjendën Fadil...

Llapit i vargisen humbjet (Video)

Me rezultat prej 2-1, Prishitna ka fituar kundër Llapit edhe pse ishte në disavantazh në pjesën e parë. Gjysma e parë e takimit të zhvilluar...

Llapi zyrtarizon trajnerin e ri (Foto)

Klubi nga Podujeva , KF Llapi ka zyrtarizuar sot trajnerin e ri, njofton Llapi.info. Këtë e ka bërë të ditur klubi përmes një komunikate në...

Bendtneri dënohet me 50 ditë burgim

Ish-sulmuesi i Arsenalit, Nicklas Bendtner është dënuar me 50 ditë burgim në Danimarkë pasi kishte sulmuar një taksist, raporton BBC. Vendimi u mor nga Gjykata...

Vetëm dy kombëtare janë të pamposhtura në vitin 2018, njëra është Kosova

Vetëm dy kombëtare nga Evropa janë të pa mposhtura në vitin 2018 në minimumin e pesë ndeshjeve të luajtura. Është Kosova dhe Rumania, të cilat...

Shtyhet finalja e Libertadoresit, tifozët e Riverit sulmojnë autobusin e Bocës

Një sulm i papritur dhe i turpshëm ndaj autobusit të ekipit të Boca Juniorsit, nga tifozët e River Plate, bëri që takimi i dytë...

​Morata i kërkon Barcelonës ta marrë në ekip

Qendërsulmuesi i Chelseat, Alvaro Morata, raportohet se ia ka ofruar veten Barcelonës, pasi që 26-vjeçari është duke e pasur të vështirë ta gjejë një...

Ylli i Kosovës suspendohet nga skuadra e tij se doli për të shëtitur pa...

Pas një udhëtimi në tregun e Krishtlindjeve në Meppen, ylli i Kosovës Donis Avdiaj është pezulluar nga skuadra e tij Willem II. Por, shkëlqimin e...

“Fadil Vokrri” dhe “Adem Jashari” së shpejti bëhen me VAR

Stadiumet, “Fadil Vokrri” në Prishtinë dhe “Adem Jashari” në Mitrovicë, brenda një periudhe të shkurtër, pritet të kenë edhe dhomën e sistemit VAR. Një gjë...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
13,700AbonentëAbonohu

Latest news