Ka përfunduar pjesa e parë në “Fadil Vokrri” në ndeshjen kthyese në mes të Llapit dhe Buducnostit, shkruan Llapi.info.

Të parët në epërsi kaluan mysafirët nga Mali i Zi me anë të Viktor Gjukanoviq – i cili shënoi në minutën e 23’.

Llapi e barazoi rezultatin tek në minutat e fundit nga penaltia, ku i saktë u tregua Firmino./Llapi.info