Iniesta mes Kinës dhe Japonisë

Andres Iniesta thotë se do të zgjedhë njërën prej ligës kineze apo asaj japoneze për të ardhmen e tij. Legjenda e Barcelonës, i cili e...

Veliu: Stadiumi “Zahir Pajaziti” në Podujevë, po merr pamjen e një objekti modern

Kryetari i komunës së Podujevës, Agim Veliu sot ka vizituar stadiumin e qytetit “Zahir Pajaziti”, njofton Llapi.info Në rrjetin social facebook, Veliu tha se me...

Griezmann refuzon 20 milion euro në sezon për Barcelonën

Mbi 20 milionë euro në sezon! Kjo është oferta e Atleticos për Griezmannin, por francezi e ka vetëm një objektiv për sezonin e ardhshëm...

Barcelona pranoi 5 gola pas 15 vjetëve

Pas 15 vjetëve, një skuadër i ka shënuar 5 gola Barcelonës, hera e fundit kundër këtë një skuadër e kishte bërë ishte viti 2003,...

Lis Behrami, talenti 15 vjeçar nga Podujeva

Se Podujeva me rrethinë është burim i talentave të futbollit, tregon më së miri 15 vjeçari Lis Behrami i cili vjen nga shkolla e...

Barcelona e Atletico arrijnë marrëveshje për Griezmannin

Barcelona dhe Atletico Madrid raportohet se kanë arritur marrëveshje prej rreth 115 milionë eurosh për transferimin e Antoine Griezmannit në Camp Nou. 27-vjeçari është përmendur...

Futbollistët me pagat më të larta në MLS: Shkëlzen Gashi fiton më shumë se...

Kampionati amerikan i futbollit MLS, është bërë mjaftë interesant viteve të fundit. Skuadrat amerikane vendosën të transferonin yje të futbollit evropian kryesisht në fund të...

Barcelona krahason Enis Bardhin me Lionel Messin: Do të jetë duel i snajperëve

Të dy veshin fanellën me numër 10, gjithashtu të dy veshin fanellën me ngjyrat kuq e kaltër dhe ata të dy kanë një talent...

Chelsea lufton për t’i mbajtur yjet

Chelsea do t’i duhet ta bindë Eden Hazard dhe Thibaut Courtois që t’i vazhdojnë kontratat që kanë gjatë kësaj vere. Kontrata e Hazard skadon më...

Sulmi ‘vrasës’ i Barcelonës për sezonin e ardhshëm

Barcelona tashmë po punon për skuadrën e sezonit të ardhshëm edhe pse nuk do të ketë shumë transferime, pritet që ato të formojnë sulmin...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news