Femrat i mbajnë sekretet mesatarisht 32 minuta

Sipas të përditshmes britanike Daily Mail, femrat mesatarisht mund ta mbajnë fshehtësinë 32 minuta, ndonëse bindshëm premtojnë se do ta mbajnë gojën e mbyllur...

E lënë në shtëpi, qeni merr autobusin dhe gjen pronarët

Ai ngjitet në autobus dhe ulet në sedilje, duke i bërë pasagjerët e tjerë që të qeshin, pasi Vince nuk është një udhëtar i...

Greva në arsim, ky është reagimi i komandantit të Njësisë Speciale

Derisa sektori i arsimit në Kosovë, ka paralajmëruar grevë që nga 14 janari, nëse nuk realizohen kërkesat e mësimdhënësve për koeficientin në ligjin e...

Tehrani ndalon shëtitjen e qenve në publik

Kryeqyteti i Iranit ka ndaluar shëtitjen e qenve në publik. Shefi i policisë së Tehranit, Hossein Rahimi tha...

​Zjarrfikësit shpëtojnë qenin e ngecur në çati

Për të ndjekur një ketër në shtëpi, një qen ka mbetur i bllokuar në çati.

Bllokohet fabrika më e madhe e Nutellës në botë

Punëtorët francezë, të pakënaqur me dështimin e bisedimeve për paga, kanë bllokuar fabrikën më të madhe të kremrave të çokollatës Nutella në...

Letra prekëse e kandidates për studente të mjekësisë, thotë se e vetmja shpresë i...

Gresa Berisha një kandidate për studente në Fakultetin e Mjekësisë përmes një letre të publikuar në llogarinë e saj në Facebook ka...

Llogaritja dimërore e kohës nis në mes të të shtunës e të dielës që...

Llogaritja dimërore e kohës do të nisë natyrën në mes të shtunës e të dielës (26-27 tetor) që po vjen.

Nga erdhi Covid-19?

Ajo që në fillim dëgjohej si teori konspiracioni, mund të shfaqet si teori autentike. A mund të ketë dalë virusi i Covid-19...

Konfirmohen 63 raste të reja me koronavirus në Kosovë, 2 në Podujevë

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka regjistruar edhe 63 raste të reja me virusin korona, pas testimit të 634 mostrave me mostrat...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
14,700AbonentëAbonohu

Latest news