Audi SQ8 lansohet me shpejtësi të konsiderueshme

Makinat SUV tani e kanë një rival të fuqishëm Në qershor të vitit të kaluar, kur Audi e paralajmëroi...

Prezantohet telefoni me kamerën më të mirë në treg

Është prezantuar telefoni i kompanisë kineze Huawei P20 Pro Sipas ekspertëve të tekonologjisë, ky smratphone ka kamerën më të mirë deri më tash në treg...

Mesazhet e Instagram tashmë janë më të sigurta

Ditën e Premte Facebook bëri publike planet për unifikimin e WhatsApp, Messenger dhe Instagram në një sistem të...

S10, smartfoni më i mirë i 2019-ës

Samsung është mbreti i telefonave Android prej vitesh dhe duket se nuk po e ngadalëson ritmin. Pas pritjes shumë të mirë që...

Demokratët në SHBA paralajmërojnë rrezik nga FaceApp – kërkojnë hetim nga FBI

Rritja e popullaritetit të FaceApp, një aplikacion i telefonave të mençur që transformon fytyrën e përdoruesve në të moshuar, ka bërë që...

NASA sot njofton zbulimin e ri në Mars

Rover Curiosity thuhet se ka pasur sukses në një zbulim të ri. Detajet do të zbulohen nga agjencia hapësinore vetëm në kontekstin e konferencës...

Shfaqen imazhet e telefonit të palosshëm Huawei, në prag të lansimit

Imazhet e zbuluara të materialeve promovuese për ngjarjen e ardhshme të kompanisë “Connecting the Future” në MWC 2019,...

Asfane DieciDieci, super-vetura e re italiane me 1010 kuajfuqi

Kompania italiane FV Frangivento javën e kaluar ka njoftuar se së shpejti do të prezantojë super-veturën e re Asfane DieciDieci, gjë që...

Spiunohet gjenerata e re e Serisë 4 të BMW-së që pritet të prezantohet në...

Gjenerata e Serisë së katërt të BMW-së është parë duke u testuar në Nurburgring, i cili pritet të prezantohet në muajin tjetër.

Kina me mision në anën tjetër të Hënës

Kina është e vendosur në përpjekjet për dërgimin e një misioni ambicioz për t’u vendosur në anën tjetër të Hënës. Nëse do të rezultojë i...

Follow us

0FansaPëlqeje
1,459NdjekësitNdjek
13,700AbonentëAbonohu

Latest news