Ka nisur festa e banorëve të fshatit Shajkoc të Podujevës, shkruan Llapi.info.

Banorët e kësaj ane po festojnë fitoren e bashkëvendësit të tyre, Miridon Mulollit, boksierit, i cili mposhti sot serbin me knockout.

Në pamjet që ka siguruar Llapi.info, shihet se banorët kanë nisur të kërcejnë nën tingujt e tupanëve.

Meçi mes tyre u mbajt në Gjermani dhe Mirdoni është duke treguar rezultate të shkëlqyeshme në kategorinë e tij në boks./Llapi.info