Ka përfunduar ndeshja mes Llapit dhe Malishevës.

Llapi është skuadra e fundit që ka siguruar kalimin në gjysmë finale të Kupës së Kosovës.

Ekipi nga Podujeva ka siguruar fitoren pas penaltive, pasi që koha e rregullt përfundoj pa fitues.

Përveç ekipit llapjan edhe Prishtina, Gjilani dhe Vushtrria kanë kaluar tutje.

/Llapi.info