Kampioni vjeshtor i Superligës së futbollit, Llapi, përforcon radhët me një futbollist nga Shqipëria, njofton Llapi.info

“Turhani luan si qendër-mbrojtës dhe së fundmi ishte pjesë e KF Korabit, ndërsa më parë ka qenë pjesë edhe e KF Shkumbinit”.

“Turhanit i dëshirojmë mirëseardhje në familjen e madhe të KF Llapit dhe suksese drejt objektivave të klubit”, bëhet e ditur në faqen zyrtare të klubit llapjan./Llapi.info/