Kandidati për kryetar të komunës së Podujevës, Agim Veliu ka votuar bashkë me familjen e tij në qendrën e votimit në Bradash.

Veliu pret dalje të madhe të qytetarëve për të votuar.

“Pres që qytetarët të dalin të votojnë, të përcaktojnë se kë dojnë për katërvjecarin e ardhshëm. Pres dalje të madhe të qytetarëve si herën e kaluar. Ky proces është më i lehtë më i qetë dhe të përfundoj më shpejtë” ka thënë Veliu.

Voton Agim Veliu, kandidat për kryetar të Podujevës

Publiée par IndeksOnline sur dimanche 19 novembre 2017