Dje në rrugën “Xhemajl Mustafa” në Podujevë, policia ka arrestuar të dyshuarin mashkull pasi i njejti ka sulmuar fizikisht dhe e ka therur me thikë viktimën- mashkull, njofton Llapi.info.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njejti është dërguar për tretman mjekësor”, njofton PK.

Me urdhër te prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar ne procedure te rregullt./Llapi.info