Të hënën në rrugën “Zahir Pajaziti” në Podujevë, janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj pasi janë përfshirë në rrahje mes veti, njofton Llapi.info 

Njëri nga të dyshuarit ka shtënë me armë zjarri në drejtim të dy të dyshuarve tjerë, të cilët ishin në automjetin e tyre.

Persona të lënduar nuk ka pasur, ndërsa njësitet policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë.Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje, thuhet në raportin e Policisë. /Llapi.info