Policia gjatë një kontrolli në shtëpinë e të dyshuarit (i mitur), ka konfiskuar një revole dhe një karikator pa municion , transmeton Llapi.info.

Në konsultim me prokurorin rasti shkon në procedurë të rregullt, thuhet në raporton Policor/Llapi.info