Një veturë e tipit ‘Golf 4’ ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, raporton Llapi.info.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shtedim të Podujevës sot rreth orës 7:35 minuta.

Nuk dihet nëse Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, mirëpo sipas një dëshmitari i cili edhe ka dërguar fotografitë, në këtë vet-aksident nuk ka të lënduar./Llapi.info.