Policia e Kosovës ka sekuestruar një pistoletë gjatë një kontrolli në fshatin Surkish të Podujevës, njofton Llapi.info.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt./Llapi.info