Si pasojë e një mosmarrëveshje, është sulmuar fizikisht një person në Podujevë, njofton Llapi.info

Viktima ka pësuar lëndime të rënda në hundë dhe është dërguar për tretman mjekësor.

I dyshuar është  arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje, thuhet në raportin e Policsë.