Kandidati për kyretar të Podujevës nga radhët e VV- së, Ajet Potera ka votuar në shkollën “Naim Frashëri”, njofton Llapi.info

Potera beson së procesi zgjedhor do të shkojë në mënyrë demokratike dhe pa ndonjë incident, dhe ka ftuar qytetarët të dalin në zgjedhje.

“Jam i bindur se ky proces do të shkojë mirë, pa ndonjë incident. I urojmë qytetarët që të dalin dhe të votojnë për mandatin katërvjecar” ka thënë Potera./Llapi.info