Podujevë, Rrah gruan e tij, arrestohet nga policia

Dy ditë më parë (të enjten) rreth orës 18:30 është arrestuar një i dyshuar mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, njofton Llapi.info.

Sipas raportit të PK-së, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Për dallim nga radhët e kaluara kur dhunuesit liroheshin nga prokurori me procedurë të rregullt, kësaj radhe i dyshuari është dërguar në mbajtje./Llapi.info/


Posted

in

by

Tags: