Të premtën rreth orës 23:00 një i dyshuar mashkull ka sulmuar fizikisht viktimër femër të cilën e ka bërë për spital me c’rast iu është dashur të pranojë tretman mjekësor, njofton Llapi.info.

Sipas Policisë, i dyshuari është intervistuar.

Por, prokurori e ka liruar atë dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.