Llapi ka arritur të kalojë në rrethin tjetër të Kupës së Kosovës, pas fitores së sotme në stadiumin e qytetit “Zahir Pajaziti”.

Ekipi nga Podujeva triumfoi me rezultat të bindës 4-0 kundrejt Phoenix-it.

Gola për llapjanët i shënuan Hamdi Namani, Elvir Gashijan, Arbnor Ramadani dhe Mërgim Cërnavërni.

 

/Llapi.info/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.