Një person i cili ka sulmuar gruan e tij, është arrestuar ditën e djeshme nga Policia e Kosovës, transmeton Llapi.info.

Sipas PK- së, njësitet policore kanë konfiskuar dy thika dhe një kaçavidë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./Llapi.info