Vendvotimet në komunën e Podujevës janë mbyllur në orën 19.00.

Burime të Indeksonline bëjnë me dije se komuna e Podujevës shkon në balotazh.

Agim Veliu nga LDK dhe Ajet Potera nga VV do të shkojnë në balotazh.