Një aksident trafiku ka ndodhur sot në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Besi, njofton Llapi.info.

Sipas dëshmitarëve të rastit nga ky aksident përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është marrë me rastin./Llapi.info