Një i dyshuari i mitur është arrestuar në Podujevë, i cili fillimisht ka sulmuar fizikisht viktimën po ashtu i mitur dhe më pas nga viktima ka kërkuar para në formë të haraçit, thuhet në raportin e Policisë, transmeton Llapi.info

Me vendimin e prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje /Llapi.info