Një veturë ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Ngjarja ka ndodhur sot në orët e mëngjesit ku një veturë e tipit Golf 4 ka dalë nga rruga në fshatin Lluzhan, përkatësisht afër stacionit policor i cili gjendet në këtë fshat, njofton Llapi.info

Sipas një lexuesi i cili edhe ka dërguar fotografitë, nga ky aksident nuk ka të lënduar./Llapi.info