Llapi po shfrytëzon në maksimum qëndrimin në Shqipëri, duke u stërvitur për pjesën e mbetur të kampionatit në këto 10 ditët të pushimit.

Ky qëndrim dhe relaksim vazhdon ti mbaj të motivuar për ecuri pozitive skuadrën llapjane e udhëhequr nga trajneri Batatina.

Kujtojmë se Llapi edhe pas tetë xhirove kryeson si lidere në “Vala Superligë” me 17 pikë të grumbulluara, me pesë fitore, 2 barazime dhe vetëm një humbje./Llapi.info