Llapi vazhdon të kryesojë edhe pas xhiros së dhjetë në radhitjen tabelare të Superligës,shkruan Llapi.info

Skuadra e udhëhequr nga Batatina, arrin edhe fitoren e 6-të në “Vala SuperLigë”.
Ndeshja e zhvilluar në mes Llapit dhe Flamurtarit përfundoj në favor të vendasve me rezultat 1-0, me golin e shënuar me kokë nga Mirlind Daku në minutën e 54’.

Llapi me këtë fitore arrin ne kuotën e 20 pikëve të tubuara./Llapi.info