Llapi është skuadra e vetme që kryeson renditjen e Vala Superligës në futboll, pas dy javësh të luajtura.

Ata kanë maksimumin e pikëve, 6, nga dy ndeshje.

Gjilani dhe Feronikeli ndodhen në pozitat 2 dhe 3, me nga katër pikë. FB_IMG_1503855442741