Po zhvillohet xhiroja e dhjetë e “Vala Superligës”.

Kjo xhiro takon liderin Llapin dhe Flamurtarin, që po zhvillohet në stadiumin e qytetit “Zahir Pajaziti”, pjesa e parë përfundoi me rezultat të barabartë 0-0, shkruan Llapi.info

Me të filluar pjesa e dytë, Llapi arrin të shënoj përmes Mirlind Dakut, në minutën e 54’./Llapi.info