Fshati Obrançë, Peran, Bradash, Bajqinë Katunishtë, Lepajë dhe Dobratin do të mbesin pa energji elektrike ditën e shtunë nga ora 9:00 e mëngjesit deri në ora 12:00, njofton Llapi.info.

Kjo është bërë e ditur nga KEDS përmes një komunikate për medie në të cilën nuk tregohen shkaqet e ndërprerjes së rrymës./Llapi.info