Skuadra futbollistike FC Llapi ka prezantuar fanellat e reja  të cilat do t’i veshë në ndeshjet në vazhdim të kampionatit, njofton Llapi.info.

Lajmin për ndërrimin e fanelave e ka bërë të ditur vet presidenti i klubit Nexhat dumnica i cili edhe ka nënshkruar marrëveshje me sponzorët gjeneral të klubit.

“KF Llapi me fanela të reja e sponzorë të rinj.

Presidenti Nexhat Dumnica mirëpriti përfaqësuesit e Kompanisë Partner & Dervisholli ING me pronarët Fadil Dervisholli, Muhamet Dushi dhe Afrim Jashari dhe të Kompanisë Meridian Express, pronarin Hakif Gashi.

Në ndeshjen e nesërme dhe garat e Vala Superligës në sezonin 2017/18 Llapi luan me fanelat e reja ndërsa këto kompani të njohura dhe me renome do jenë sponzor gjeneral në klub”, thuhet në njoftim./Llapi.info

23519318_10155808112272243_6450685471749976877_n

23622434_10155808112492243_6993293549974532201_n

23632877_10155808112287243_3902620526025418775_o

23669115_10155808112277243_1633082403385745650_o

23674703_10155808112452243_1516583495285032961_o