Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në faqen e tyre në facebook ka publikuar fletëvotimet të cilat do të përdoren për balotazhin e 19 nëntorit.

Në mesin e 19-të komunave që janë në balotazh është edhe Podujeva, njofton Llapi.info

Në garë për kryetar janë Agim Veliu nga Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Ajet Potera nga Lëvizja Vetëvendosje.

Ja si do të duket fletëvotimi për Podujevë/Llapi.info