Një aksident mes një autobusi dhe një kamioni ka ndodhur të mërkurën në rrugën Prishtinë-Podujevë, në fshatin Lluzhan, transmeton Llapi.info

Sipas njoftimit të policisë, lëndime kanë pësuar tre persona.

Të tre janë dërguar për tretman mjekësor./Llapi.info/

 

 

Tre të lënduar nga aksidenti në Lluzhan