Skuadra llapjane këtë javë do të jetë mysafir i Gjilanit në kuadër të javës së 14-të të Superligës, njofton Llapi.info

Ndeshja nis nga ora 13:00 në stadiumin  “ Agim Ramadani” në Gjilan.

Llapi nuk ka pësuar humbje në katër ndeshjet kundër Gjilanit ku ka fituar 2 herë dhe 2 herë janë ndarë baraz.

Kujtojme se pas 13-të xhirove Llapi vazhdon të kryesojë si lider në Superligë me 26 pikë të grumbulluara, ndërsa Gjilani gjendet në pozitën e 5-të me 20 pikë/Llapi.info