Policia e Kosovës përmes raportit ditor ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një aksident komunikacioni në fshatin Shtedim, raporton Llapi.info

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar  gjashtë pasagjerë tre meshkuj dhe tri femra dhe të dy drejtuesit e veturave. Të lënduarit pas marrjes së tretman mjekësor në QKUK Prishtinë, janë liruar në shtëpi, thuhet në raportin e PK-së/Llapi.info