Ashtu siç ishte paralajmëruar se do të ketë reshje të borës, ashtu edhe ndodhi në qytetin e Podujevës, njofton Llapi.info

Në orët e para të mbrëmjes kanë filluar reshje bore në këtë qytet, po ashtu  IHMK përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se në pesë ditët e ardhshme në Kosovë do të ketë reshje shiu dhe reshje të dobëta bore./Llapi.info