Boksieri nga Podujeva, Mirdon Mulolli, ka fituar meçin ndaj serbit, Darko Knezevic, shkruan Llapi.info.

Llpjani fitoi me knockout ndaj serbit, duke e lënë të shtrirë në dysheme.

Meçi mes tyre u mbajtë në Gjermani dhe Mirdoni është duke treguar rezultate të shkëlqyeshme në kategorinë e tij në boks.