Një stallë me ushqim bagëtish në rrethana të pa njohura është kapluar nga zjarri në mëngjesit e ditës së djeshme në fshatin Ballovc, njofton Llapi.info.

Sipas Policisë së Kosovës, njësitë relevante dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendngjarje dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar./Llapi.info