Java e 26-të në elitën e futbollit kosovar do të vazhdoj ditën e sotme me dy ndeshje të tjera, njofton Llapi.info

Vëmendja kryesore e adhuruesve të futbollit podujevas do të jetë në stadiumin e qytetit “Zahir Pajaziti”

Llapi i cili ka pikë të barabarta me Gjilanin do të përballen sot duke filluar nga ora 14:00.

Dy skuadrat kanë nga 39 pikë dhe sot do t’i masin forcat mes vete.

Përballja tjetër në Vala Superligë do të luhet mes Vëllaznisë dhe Drenicës./Llapi.info