Greva e cila u mbajt për disa orë në stacionin e autobusëve në Podujevë është duke u mbajtur edhe në Prishtinë, raporton Llapi.info

Në një video të siguruar nga ‘Llapi.info’, shihen radhë e gjatë e autobusëve të parkuar tek “Xhamia e Llapit”.

Kujtojmë se kjo grevë po mbahet nga pronarët dhe shoferët e autobusëve pasi që sipas tyre po dëmtohen nga taksitë ilegal në Podujevë./Llapi.info