Policia përmes raportit ditor ka bërë të ditur se ka arrestuar një person të kërkuar në pikën kufitare në Merdare, raporton Llapi.info

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti dërgohet në vuajtje të dënimit.” thuhet në raportin e PK-së /Llapi.info