Futbollisti Albion Rrahmani së fundmi ka folur për paraqitjen e tij me Rapid Bukureshtin dhe shumë gjëra të tjera për karrierën e tij.

Rrahmani mes tjerash ka folur edhe për ftesën nga kombëtarja e Kosovës.

“Patjetër që Kosova është një ëndërr ime që të luajë atje, shpresoj se në shtator do të jem i ftuar”, u shpreh Rrahmani Sports Show në Klan Kosova.

“Jo hale s’kam marrë ftesë, jam duke pritur me padurim, patjetër është ëndërr e madhe të prezantosh vendin tënd”.